Krvavé blogísky

1. května 2011 v 10:26 | Monica Otmili
________________________________

Krvavé blogísky


Asi už na ně většina z vás určitě narazila. Blogísků plných krve, dark artů a padlých andělů bylo za času let 2007-2009 snad nejvíce (teda aspoň tak to vypadá podle našeho vyhledávače). On totiž tehdá vyšel ten osudný článek o gothic stylu v Bravíčku, tak se není čemu divit. Dneska nechci rozebírat rádobytemné slečny, které nebudou o moc starší než já. Mám na mysli konkrétní blogy.
Předem vás musím upozornit, že jde o RECESI. Mě to napoprvé taky hnulo žlučí, ale ano, skutečně jde o parodii. Které "zázraky" že to jsou? http://ihateyouallwoe.blog.cz či http://jajsemwoehustejgoth.blog.cz
Dvě stránky (možná je nich víc, ale o nich fakt nevím a ani už nechci), které mě nejdřívě vyděsily, pak mi došlo, že není možné, aby byl někdo zas až tak blbej, že by napsal tohle se smrtelnou vážností. A pak se mi domněnka o reseci potvrdila. Ano, vím, kdo je jedním z autorů, ale jmenovat nebudu (pravděpautorů bylo nejspíš více). Takže jsem si blogísky pročetla a párkrát se poválela na zemi smíchem. :D Ano, umím si moc dobře představit, jak se museli mlátit smíchy autoři. Takže po mém upozornění směle vstupte.Věřím, že jste inteligentní a poznáte stejně na první pohled, že myslet to smrtelně vážně, to fakt nejde.
Ale proč píšu článek o dvou vtipných recesích s krvavým layoutem? No, tak jsem si říkala, k čemu je to vlastně dobré, krom toho, že se budeme celý den smát. Smích za to sice stojí, ale je tu jedno ALE.
Protože vím, že ten jeden z autorů o gothice rozhodně něco ví, divím se, že nakonec tuhle patlaninu sesmolili. Nechme teď srandu srandou a podívejme se z hlediska boje proti póze.
Ten zmíněný autor se kdysi v tom boji také angažoval. Poté však přestal s tím, že pózeři pořád budou a boj je snad zbytečný. Pak teda nechápu, co chtěli tímhle říct. Jo, jak už bylo řečeno Xkrát, je to výborné na zasmání, ale myslíte, že tímhle se nerozšiřujou bludy?
Když se podíváte na blogy psané debilštinou či plné bleskovek, myslíte, že se nenajde nějaká jedenáctiletá holka, která na tohle skočí? Je to neopravděpodobný, ale stejně je to možný. Když naletěj i na to, že "pravý emař" má depku imervérum a poškozuje se, nedivila bych se, kdyby si z tohoto někdo vzal příklad. (Musel by bejt ale hodně blbej.)
Takže dalo by se říct, že je že autoři udělali blbost. Blud je spousta a ještě je rozšiřovat? Každopádně tyhle "krvavé" blogísky už jsou zastaveny a doufejme, že nevznikne další, ať už recese či jiné, myšlené smrtelně vážně. Ona i recese vážně může někomu pohnout žlučí... Ani já na to už nemám kladný názor. Kdyby aspoň vznikla jedna tahle hrůza jen jedna. Možná fakt dělám z komára slona, ale mrzí mě, že právě někdo, kdo psal komentáře pod kecy, založil právě něco takového.
Autor sice už bojovat nadále nejspíš přestal. Ano, má pravdu - pózeři byli a budou, ať už jim budeme pořád nadávat slušně i neslušně. Ale pořád lepší se angažovat, než jen nečinně přihlížet. Avšak věřím, že se budete smát, jako já se smála, the se smála a spousta dalších se jistě smála. Možná tam zase jednou zavítám a budu brečet smíchy nad článkem o "poštovním punku woe."
Rozesmátá, ale i rozsmutnělá z těchto dílek, (doufám, že) vaše
Monica Otmili
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 moi-personne moi-personne | Web | 1. května 2011 v 18:33 | Reagovat

To je lepší bravoblack.blog.cz, tam je aspoň na první podled jasné, že jde o recesi a navíc je to srozumitelněji napsané, než woe woe :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama