Gothic blogy a blogísky

17. března 2011 v 9:56 | Ginger
Gothic blogy a blogísky

Autor:Ginger
________________________________


Valná většina z vás se zeptá: A jaký je mezi nimi rozdíl? Obojí se přeci zabývá tím stejným.
No...de facto by jste měli pravdu, protože opravdu to tak minimálně vypadá...ale zkuste si zadat do vašeho vyhledávače slovíčko Gothic.Pod tímto pojmem vám vypadne téměř půl milionu odkazů (vylučuji z něj gothic a metal shopy a rádia).Když se podíváte ještě blíže...řekněte mi...co uvidíte?

Krom stránek stejnojmenné hry (Gothic) zde nalezneme nějaké seriózní weby (jako je například Cavern.cz) a pak také spoustu blogů.
Ne každý blog zabývající se subkulturou bych označila blogískem, protože skutečně velké množství blogů se zabývá touto problematikou a tím, aby články byly slušné, výstižné a neskreslovaly informace.
Pak ale existují i blogy (již zmiňované blogísky), kterým jde kolikrát jen o vyšší návštěvnost, nebo je to možná zajímá, ale nezvládnou vyprodukovat vlastní článek na toto téma a proto kopírují z jiných zdrojů, které to (v drtivé většině) též kopírují odjinud atd,atd.
V drtivé většině se pak nakonec dozvíte, že gothici (někdy též zkomoleně ghotici) trpí vážnými depresemi, neustále brečí někde v koutě s žiletkou v ruce, zásadně se nesmějí a vedou legie za zničení růžové barvy na světě (tohle jsem napsala tak trochu s nadsázkou,ale více méně to z toho vyplývá).
Otázkou zůstává, má cenu vůbec proti těmhle ,,blogům" bojovat? Za poslední rok jsem zaznamenala, že jejich stav stagnuje....a další se neobjevují.Když je necháme být...zničí se nakonec sami?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dragell Dragell | Web | 17. března 2011 v 23:05 | Reagovat

To ukáže jen čas :) Ale když se chce člověk pobavit, kde najít zase lepší humor?

2 Ginger Ginger | Web | 18. března 2011 v 10:34 | Reagovat

[1]: no....svym způsobem to vtipný určitě je,ale pak když se nad tim zamyslíš, tak tohle produkuje jedince zralý tak na psychiatrický přeléčení ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama