Mé začátky

24. července 2010 v 15:44
Mé začátky

Autor:Ginger
________________________________

Tohle téma měsíce je opravdu veselé.A když nad tím tak přemýšlim,tak moje začátky veselé opravdu byly,když se ohlédnu těch několik let na zpět.

A jak to všechno začalo? Krom toho,že jsem byla (pro info.teď už ani moc ne velký) otaku...sledovala jsem zarytě každý večer tak 3-4 anime....a časem jsem narazila na ty roztomilé gothické lolitky,kterým jsem po nějaké době naprosto propadla (ale pravda...nebylo to hned).Začala jsem poslouchat kapely jako Evanescence a pak tedy symfonický metal,který mě poněkud zmátl (neprotáčejte oči....každej nějak začínal :D).I v dnešní době se setkáváme s lidmi,kteří považují za gothickou hudbu Nightwish nebo Within Temptation.Jednoho dne jsem však dostala poněkud tvrdou lekci od několika pravých (?) goths....což mě od subkultury dost odradilo.
Ukázalo se,že o tom nevím prakticky nic....a tak jsem přesedlala na metal.....rok se s rokem sešel a já přišla na to,že mě to ke gothické subkultuře táhne zpátky.....proto jsem se pomaličku začala nořit do tajů této společnosti...začala jsem objevovat kapely,zpěváky,modelky....a celkově jsem se začala po té dlouhé době pasivity činit.A řekla bych,že to pro mě bylo velkým přínosem.

Teď přímo pláču nad těma všema dáárk end ívl blogama 13-14 letých děvčat,které toho vědí asi tak stejně jako já ve svých začátcích.Ovšem.....kdo ví...možná se po pár měsících ,,hledání" nakonec doberou k tomu,co je pro ně to pravé.A nikdo netvrdí,že se z pozéra nemůže stát právoplatný goth (to platí ovšem jen o těch,kteří mají smysl pro to objevovat nepoznané a těch,kteří to neberou jen jako módní záležitost).

Takže....i přes počáteční zatracování těch,kteří se mě pokoušeli dostat skrze moji neznalost na kolena.....jsem jim vděčná.Protože nebýt jich,nejsem nejen tady,ale nezažiju tolik zajímavých okamžiků a neznám tolik úžasných lidí....

A toť byly mé začátky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama